Noc s Andersenem

Vloženo: 26.03.2019

Milé rodiny, také v letošním roce se připojujeme k celoroční akci Noc s Andersenem. V letošním roce nocujeme v noci z pátka 29.3. na 30.3.2019. Společně nás čeká noc bez rodičů, ve spacáku, plná dobrodružství! Budeme si povídat (nejen) o knihách, vyprávět příběhy a vyzkoušíme různé hlavolamy a zábavné úkoly. Někteří z Vás tuto akci již znají z loňského roku. Akce je určená pro děti školou povinné ve věku 6-15 let, se sluchovým postižením či děti neslyšících a nedoslýchavých rodičů, jejich sourozence a kamarády.

Místo konání: krásná herna se veškerým zázemím – ABC, Nábřeží SPB 455, Ostrava Poruba.                                                                                                     Čas: pátek 29. 3. 2019 od 16-17 hodin, v sobotu se končí těsně před obědem cca 12hodin.                                                                                                                           Cena: 120 Kč/dítě

Pro přihlášení, prosím napište na email:  andersen@detskysluch.cz – bude Vám zaslána přihláška k vyplnění. Přihlášky zasílejte do středy 27. 3. 2019. Pozor, kapacita je omezena! Pokud nemáte spacák či karimatku, nevadí, na místě jsou k dispozici i matrace a deky, ale se spacákem je to větší dobrodružství.