Beseda na téma Zážitky z dětství

Vloženo: 07.03.2019

Interaktivní beseda „Zážitky z dětství“. Pozvání na besedu přijaly Kamila Pavelková a Martina Zemanová.Setkali jste se již s pojmem CODA? Jedná se o slyšící děti neslyšících rodičů. Jaké bylo jejich dětství? Svoje zážitky vám přijde povyprávět Kamila Pavelková. A naopak. Jak na své dětství vzpomíná neslyšící dcera slyšících rodičů a zároveň neslyšící maminka slyšících dětí? O své zkušenosti se s vámi podělí i Martina Zemanová. Obě pracují jako konzultantky v ostravské pobočce Tichého světa, seznámí vás tedy i se zkušenostmi se zaměstnáváním neslyšících či Tichou linkou (online tlumočení a přepis) Kdy: Pondělí 11. března 2019 v 16:30 – 18:30 hodinKde: Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, Repinova 19, Ostrava Pro koho: Rodiny s dětmi od 0 – 18 let věku, některý s členů rodiny má sluchové postižení.

A co děti?: Na děti čeká program ve znamení džungle! Budeme si vyprávět, jak se džungle liší od našeho lesa, jaká zvířátka tam žijí a jaké rostliny tam můžeme najít. Naučíme se nová slova a znaky, pořádně se protáhneme, procvičíme logické myšlení i jemnou motoriku a grafomotoriku. Nakonec projdeme nebezpečným Krokodýlím údolím, abychom se dostali z džungle ven zpátky k našim rodičům.

 Přihlašování na nejbližší program: do pátku 8. března 2019. Přihlašovat se můžete na e-mail: sasostrava@detskysluch.cz nebo na tel.: +420 734 752 900